Nowa oferta tagów RFID w sklepie MasterID

Nowa oferta MasterID
W naszym sklepie RFID dostępna jest już zupełnie nowa, poszerzona oferta tagów RFID, zarówno naszych własnych, jak i innych renomowanych producentów.

Tagi RFID stanowią jeden z podstawowych elementów umożliwiających budowę systemu RFID. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wzbogaciliśmy i znacznie poszerzyliśmy listę oferowanych znaczników, tak aby każdy mógł dobrać transpondery adekwatne do swoich potrzeb i możliwości.

Polecamy tagi MasterID

Szczególną uwagę polecamy zwrócić na bardzo wysokiej jakości transpondery pod naszą marką MasterID. Są to w większości znaczniki przeznaczone do stosowania na powierzchniach metalowych. Odznaczają się bardzo dobrym zasięgiem, najwyższymi standardami wykonania oraz ogromną różnorodnością pod względem rozmiarów i parametrów.

Transpondery renomowanych producentów RFID

W nowej ofercie nie mogło zabraknąć tagów innych renomowanych producentów takich jak

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych produktów każdego z producentów.

Tagi specjalistyczne

Zdając sobie sprawę z rosnących oczekiwań i wymagań klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty również produkty specjalistyczne – tagi dualne oraz tagi sensoryczne z wbudowanymi czujnikami.

Są to transpondery opracowane dla zastosowań nietypowych, a ich gama w naszym sklepie będzie w przyszłości sukcesywnie poszerzana.

Kompleksowa oferta i zamówienia spersonalizowane

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas tagami, wśród których każdy znajdzie produkty odpowiednie dla swoich potrzeb. Obsługujemy także bardzo zindywidualizowane zamówienia obejmujące znaczniki spoza ogólnodostępnej oferty. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować.