MasterID Traceability RFID

Traceability RFID na linii produkcyjnej

Nowoczesny system śledzenia surowców, komponentów i półproduktów oraz weryfikacji historii wyrobów gotowych oparty na technologii RFID.

Traceability RFID - kontrola lokalizacji wyrobów

Precyzyjna lokalizacja wyrobów i oznaczonych elementów produkcji

Specyfikacja produktów w traceability RFID

Pełna informacja o produkcie oraz jego historii wytworzenia

Kontrola produkcji Traceability RFID

Ułatwiona kontrola półproduktów, statusu wyrobów i etapów produkcji

Traceability RFID na linii produkcyjnej

System MasterID Traceability RFID umożliwia efektywną kontrolę etapów produkcji, wyrobów, półproduktów, surowców i procesów wytwarzania.

Sprawdza między innymi czy półprodukt może pojawić się na stanowiskach podczas produkcji oraz informuje operatora o statusie operacji na poprzednich stanowiskach.

Pracownik widząc informację, że dany półprodukt jest uszkodzony odkłada go do sprawdzenia, a sam zajmuje się następnym. Na produkcję element może wprowadzić ponownie tylko uprawniona osoba zmieniając status w przystosowanych do tej czynności boksach.

Dlaczego warto wdrożyć system traceability oparty na technologii RFID?

MasterID Traceability RFID dla linii produkcyjnej umożliwia pełną kontrolę wytwarzania wyrobów na każdym etapie produkcji dzięki posiadanym funkcjom.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat systemu MasterID Traceability RFID, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Działanie systemu w praktyce

Nasze rozwiązanie działa autonomicznie, nie ingerujemy w oprogramowanie maszyn na linii produkcyjnej jak i obecnego oprogramowania zarządzającego.

Pełna autonomia działania

Tworzymy oddzielną bazę z zapisanymi danymi oraz interfejsem do ich przetwarzania. Parowanie danych z oprogramowaniem klienckim odbywa się na poziomie bazy danych. Ponadto nasz sterownik RFID może jednocześnie pracować z kodami kreskowymi 1D czy QR. Pozwala to łączyć różne technologie z RFID, jednocześnie dając możliwość płynnego przejścia z tych technologii na chipy RFID.

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie MasterID Traceability RFID oraz możliwościach jego wdrożenia.

Zyskaj więcej informacji

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.