Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji RFID

MasterID Hotel RFID

Antykradzieżowy system RFID dla hoteli

Dyskretne i skuteczne zabezpieczenie ręczników, pościeli, urządzeń, sprzętów i wyposażenia hotelowego przed kradzieżą z wykorzystaniem znaczników RFID.

System antykradzieżowy RFID dla hoteli

Zapobiega kradzieży ręczników, szlafroków, pościeli i wyposażenia

system zapobiegający kradzieżom ręczników hotelowych

Skutecznie chroni majątek hotelowy i monitoruje jego przepływ

hotel rfid system antykradzieżowy

Eliminuje kradzieże, ogranicza straty i generuje duże oszczędności

Skuteczna ochrona hotelowego wyposażenia

Kradzieże ręczników, szlafroków oraz pościeli to problem, z którym spotykają się niemal wszystkie hotele. Konieczność uzupełniania brakujących stanów generuje w skali roku bardzo duży koszt. Szacuje się, że niemal co trzecia osoba jest skłonna do zabrania hotelowej „pamiątki” w formie ręcznika. Zabezpieczenie przed kradzieżami lub przypadkowym pakowaniem ręczników i bielizny hotelowej przez gości przynosi realne zyski w niedługim czasie.

Antykradzieżowy system RFID MasterID Hotel RFID pomaga monitorować wyposażenie hotelu i zapobiega jego niepożądanemu wynoszeniu przez gości na zewnątrz budynku.

Zapobiegaj kradzieży ręczników i wyposażenia hotelowego

Po wdrożeniu systemu MasterID Hotel RFID liczba zaginionych ręczników zmniejsza się kilkukrotnie. Redukcja kosztów związanych z kradzieżami sprawia, że inwestycja w system antykradzieżowy zwraca się już w pierwszych miesiącach jego działania.

Dlaczego warto wdrożyć zabezpieczenia RFID przed kradzieżami w hotelu?

Ręczniki hotelowe oznaczone trwałym chipem, są wykrywane przez bramki RFID, co pozwala na poinformowanie obsługi. Jeżeli roztargniony gość spakuje do walizki oznaczony element i pojawi się przy wyjściu, aktywowany zostanie sygnał pozwalający obsłudze na zwrócenie uwagi o konieczności jego zwrotu. Sygnał może być także dyskretny – widoczny tylko dla obsługi.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat naszego antykradzieżowego systemu RFID dla hoteli, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Wykorzystaj potencjał systemu

Profitem wynikającym z oznaczenia ręczników i bielizny hotelowej jest możliwość rozszerzenia funkcjonalności systemu. Wykorzystując urządzenia mobilne obsługa może skanować rzeczy wychodzące oraz powracające z pralni. Porównanie stanów daje wymierną informację o stanie rzeczywistym i pozwala kontrolować przepływ pomiędzy pralnią a składem czystej bielizny.

Kontrolę ręczników, wyposażenia hotelowego, a także innych składników majątku można dodatkowo usprawnić dzięki cyklicznej inwentaryzacji. W tym celu warto wykorzystać nasz program do inwentaryzacji.

Integracja z innymi systemami

MasterID Hotel RFID jest przygotowany do integracji z innymi rozwiązaniami bez ingerencji w ich pracę i strukturę. Integrując system antykradzieżowy z już funkcjonującym oprogramowaniem Twojego hotelu zwiększysz jego efektywność i w pełni wykorzystasz możliwości Twojej infrastruktury IT.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie do zapobiegania kradzieży w hotelach oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj pełne informacje

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.