Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji RFID

MasterID Hotel RFID

Antykradzieżowy system RFID dla hoteli

Dyskretne i skuteczne zabezpieczenie ręczników, pościeli, urządzeń, sprzętów i wyposażenia hotelowego przed kradzieżą z wykorzystaniem znaczników RFID.

System antykradzieżowy RFID dla hoteli

Zapobiega kradzieży ręczników, szlafroków, pościeli i wyposażenia

system zapobiegający kradzieżom ręczników hotelowych

Skutecznie chroni majątek hotelowy i monitoruje jego przepływ

hotel rfid system antykradzieżowy

Eliminuje kradzieże, ogranicza straty i generuje duże oszczędności

Skuteczna ochrona hotelowego wyposażenia

Kradzieże ręczników, szlafroków oraz pościeli to problem, z którym spotykają się niemal wszystkie hotele. Konieczność uzupełniania brakujących stanów generuje w skali roku bardzo duży koszt. Szacuje się, że niemal co trzecia osoba jest skłonna do zabrania hotelowej „pamiątki” w formie ręcznika. Zabezpieczenie przed kradzieżami lub przypadkowym pakowaniem ręczników i bielizny hotelowej przez gości przynosi realne zyski w niedługim czasie.

Antykradzieżowy system RFID MasterID Hotel RFID pomaga monitorować wyposażenie hotelu i zapobiega jego niepożądanemu wynoszeniu przez gości na zewnątrz budynku.

Zapobiegaj kradzieży ręczników i wyposażenia hotelowego

Po wdrożeniu systemu MasterID Hotel RFID liczba zaginionych ręczników zmniejsza się kilkukrotnie. Redukcja kosztów związanych z kradzieżami sprawia, że inwestycja w system antykradzieżowy zwraca się już w pierwszych miesiącach jego działania.

zabezpieczenie ręczników RFID hotel

Zabezpiecz hotelowe wyposażenie znacznikami RFID

Hotelowe ręczniki, szlafroki, pościele i inne elementy wyposażenia są znakowane dyskretnymi tagami RFID, za pomocą których monitoruje się ich położenie.

Wykrywanie kradzieży hotelowej

Monitoruj przenoszenie i wynoszenie wyposażenia

Czytniki na wejściach do budynku wykryją próbę nieuczciwego wyniesienia wyposażenia, a system natychmiast o tym poinformuje.

System antykradzieżowy w hotelu RFID

Reaguj, gdy system zaalarmuje o próbie kradzieży

System antykradzieżowy informuje o każdej wykrytej próbie kradzieży, a Ty możesz niezwłocznie zareagować. Alarm może być jawny lub dyskretny.

Ręczniki hotelowe oznaczone chipem odpornym na pranie i prasowanie, w momencie ich wynoszenia są wykrywane przez bramki RFID.

Jeżeli roztargniony gość spakuje do walizki oznaczony element i pojawi się przy wyjściu, aktywowany zostanie sygnał (może być dyskretny) pozwalający obsłudze na zwrócenie uwagi o konieczności jego zwrotu.

Dlaczego warto wdrożyć zabezpieczenia RFID przed kradzieżami w hotelu?

Kradzież ręczników, szlafroków czy pościeli hotelowej wiąże się z dużymi stratami, często wliczanymi w koszty działalności. Możesz skutecznie wyeliminować to zjawisko i oszczędzić ogromne ilości pieniędzy. 

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat naszego antykradzieżowego systemu RFID dla hoteli, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Wykorzystaj pełen potencjał systemu

Oznaczenie ręczników i bielizny hotelowej tagami RFID nie tylko ogranicza straty wynikające z ich kradzieży, ale niesie ze sobą także dodatkowe korzyści.

Kontrola prania ręczników hotelowych

Mobilna kontrola prania

Inwentaryzacja hotelowego wyposażenia

Inwentaryzacja wyposażenia hotelowego RFID

Integracja z innymi systemami

MasterID Hotel RFID jest przygotowany do integracji z innymi rozwiązaniami bez ingerencji w ich pracę i strukturę. Integrując system antykradzieżowy z już funkcjonującym oprogramowaniem Twojego hotelu zwiększysz jego efektywność i w pełni wykorzystasz możliwości Twojej infrastruktury IT.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie do zapobiegania kradzieży w hotelach oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj pełne informacje

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.