Lokalizacja pracowników

Identyfikacja i lokalizacja pracowników i urządzeń

System szybkiej i dokładnej lokalizacji pracowników oraz sprzętu i urządzeń w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie oparte na technologii RFID.

system lokalizacji pracowników rfid

Informacja o lokalizacji pracowników w czasie rzeczywistym

lokalizacja urządzeń i sprzętów rfid

Możliwość identyfikacji i monitorowania położenia sprzętów i urządzeń

system lokalizacji pracowników rfid bezpieczeństwo

Zwiększone bezpieczeństwo pracy i zabezpieczenie majątku firmy

Monitoruj lokalizację i aktywność osób oraz położenie urządzeń

System stałego dozoru osób lub mienia w czasie rzeczywistym za pomocą RFID. Identyfikacja i lokalizacja pracowników w wyznaczonej strefie, na przykład w palarni, pozwala na określenie czasu jaki w niej spędzają. Informacje zostają przekazane w formie czytelnego raportu, lub mogą zostać przekazane bezpośrednio do systemu rejestracji czasu pracy lub bazy danych.

Gdzie zastosujesz system lokalizacji pracowników i urządzeń?

System wyszukuje wskazaną osobę lub urządzenie oraz wskazuje jej obecne położenie lub informuje o ostatnim znanym miejscu pobytu.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat systemu lokalizacji pracowników RFID, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Dlaczego warto wdrożyć?

Informacje dostarczane przez system lokalizacji pracowników i urządzeń RFID pozwalają lepiej zarządzać pracownikami. Wiemy ile czasu dana osoba przebywała w określonej strefie oraz czy nie przebywa w strefach, w których jego obecność nie jest wskazana. System informuje też o zmianie lokalizacji sprzętu, co pozwoli szybko wykrywać ewentualne kradzieże.

Przykładowe wdrożenie systemu lokalizacji urządzeń

System lokalizacji urządzeń za pomocą RFID wdrożyliśmy w Parku Przemysłowym Blachownia Kędzierzyn-Koźle.

Co robi system RFID RTLS?

System informuje pracowników ochrony o próbie wywożenia wartościowych urządzeń zakamuflowanych w samochodach dostawczych czy naczepach. Dodatkowo wyświetla jakie pojazdy wewnętrzne opuszczają teren i z jakim asortymentem.

Oprogramowanie pozwala na kontrolowanie wielu stref jednocześnie. Informacja o aktualnym położeniu narzędzi lub maszyn pozwala na ich szybką lokalizację, co daje możliwość sprawnego przemieszczenia sprzętu na inny plac budowy, jeśli wystąpi taka potrzeba.

Zastosowane komponenty

Informacje z systemu

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie lokalizacji pracowników RFID oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj więcej informacji

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.