MasterID Akta RFID

Identyfikacja i wyszukiwanie akt sądowych dzięki RFID

Oznaczanie, identyfikacja oraz możliwość mobilnego odszukania akt sądowych za pomocą technologii RFID i przenośnego terminala.

Wyszukiwanie akt sądowych RFID

Szybkie odszukiwanie akt w archiwum i składach za pomocą terminala RFID

Akta RFID szybkie wyszukiwanie

Wyszukiwanie konkretnych akt sądowych nawet w kilka minut

Wyszukiwanie akt RFID bezpieczeństwo

Brak ingerencji w informacje zawarte w aktach (bezpieczeństwo akt)

Szybkie wyszukiwanie akt sądowych z RFID

System MasterID Akta RFID w znaczący sposób przyspiesza pracę woźnych sądowych, których zadaniem jest wyszukiwanie i kompletowanie akt. Dzięki oznaczeniu akt odpowiednim tagiem RFID w formie naklejki mogą one zostać w bardzo prosty sposób wyszukane metodą „ciepło-zimno”.

W przeciwieństwie do standardowych metod szukania, mobilny system wyszukiwania akt RFID pozwala zaoszczędzić znaczną ilość czasu.

Jak działa system wyszukiwania akt RFID?

Zamiast żmudnego przeszukiwania całych pomieszczeń teczka po teczce, wystarczy uruchomić terminal, wpisać numer sygnatury i po kilku sekundach wiadomo, czy dane akta znajdują się w pomieszczeniu czy nie.

Ogromne oszczędności czasu

Czas poszukiwania akt skraca się do kilku minut (czasami nawet stukrotnie w przypadku dużych pomieszczeń z bardzo dużą liczbą teczek).

System wskazuje czy akta znajdują się w danym pomieszczeniu. Dodatkowo podpowiada z dokładnością do kilkunastu centymetrów gdzie akta leżą tzn. na jakiej półce lub w której szafce.

Budowa systemu MasterID Akta RFID

W skład systemu wchodzi kilka podstawowych elementów, a jego integracja nie wymaga żadnej ingerencji w istniejącą infrastrukturę wykorzystywaną w sądzie.

* Elementy opcjonalne, dobierane według potrzeb danego sądu.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat systemu MasterID Akta RFID, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie do wyszukiwania akt sądowych oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj więcej informacji

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.