Kontrola dostępu RFID

System kontroli dostępu RFID

Rozwiązanie ułatwiające kontrolę i ewidencję obecności za pomocą technologii radiowej RFID.

system kontroli dostępu rfid przejazdy

Kontrola i weryfikacja przejazdu różnych pojazdów

system kontroli dostępu rfid

Blokada drzwi i zabezpieczenie stref ograniczonego dostępu

kontrola dostępu rfid osób uprawnionych

Kontrola uprawnień i dostęp wyłącznie dla upoważnionych osób

Kontroluj dostęp za pomocą RFID

Systemy kontroli dostępu cieszą się w obecnych czasach coraz większą popularnością. Przyczynia się do tego zarówno dostępność sprzętu gwarantującego wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i korzystniejsze niż jeszcze kilka lat temu oferty cenowe.

Bardzo ważnym zagadnieniem jest dobranie odpowiednich komponentów oraz oprogramowania. Wyłącznie prawidłowo zaprojektowany i wdrożony system kontroli dostępu pozwoli na osiągnięcie założonych celów.

Zabezpieczanie dostępu za pomocą RFID

W obecnych czasach można spotkać się zarówno z małymi systemami, których instalacje dotyczą prywatnych posesji, jak również z systemami obsługującymi duże przedsiębiorstwa. W przypadku realizacji systemów złożonych, podstawą jest przeprowadzenie rzetelnej wizji lokalnej. Opracowanie koncepcji i założeń zawsze odbywa się w konsultacji z osobami, które w przyszłości będą administratorami, jak również z osobą odpowiedzialną za BHP, PPOŻ, pracownikiem działu IT oraz przy wsparciu elektryka.

Dlaczego warto wdrożyć system kontroli dostępu RFID?

Nasze doświadczenie pozwala nam na skuteczne zaprojektowanie i wdrożenie systemu, który nie tylko zagwarantuje odpowiedni poziom zabezpieczeń, ale również pozwoli uzyskać rzetelne informacje w postaci raportów.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat systemu kontroli dostępu poprzez RFID, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie kontroli dostępu poprzez RFID oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj więcej informacji

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.