O nas

Jesteśmy jednym z kluczowych dostawców rozwiązań RFID w Polsce

Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu systemów identyfikacji wykorzystujących technologię fal radiowych (RFID).

Misja MasterID

Nasza misja

Pomagamy lepiej zarządzać zasobami i procesami, wykorzystując nowoczesne technologie identyfikacji.

0
autorskich rozwiązań
0 +
zrealizowanych wdrożeń
0 +
lat łącznego doświadczenia

Kluczowe wartości

Nasz sukces leży w wartościach. To nimi kierujemy się w każdym aspekcie naszej działalności. 5 kluczowych wartości naszej firmy.

Zaufanie MasterID

Zaufanie

Uważamy, że to fundament każdego dobrze prosperującego biznesu. Ufamy sobie nawzajem, ufamy naszym klientom i dążymy do tego, aby być słownym i wiarygodnym partnerem dla każdego kontrahenta.

Odpowiedzialność MasterID

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi tego, co oferujemy naszym klientom. Nie improwizujemy, nie udajemy i nie twierdzimy, że wiemy wszystko. Dostarczamy tylko sprawdzone rozwiązania.

Partnerskie relacje MasterID

Partnerskie relacje

Z każdym naszym kontrahentem chcemy budować długotrwałe relacje, które nie kończą się wraz z finalizacją wdrożenia. Zależy nam na realnym partnerstwie, przynoszącym korzyści obu stronom.

Zaangażowanie MasterID

Zaangażowanie

Znamy się na tym co robimy i lubimy to robić, dlatego każdą współpracę podejmujemy z pełnym zaangażowaniem. Aktywnie szukamy optymalnych możliwości, doradzamy, konsultujemy i tworzymy rozwiązania problemów.

Rozwój MasterID

Rozwój

Cały czas pogłębiamy naszą wiedzę, rozwijamy umiejętności i zgłębiamy najnowsze technologie, aby móc oferować najnowocześniejsze rozwiązania, które pozostają adekwatne do wciąż zmieniającego się otoczenia.

Wartości firmy MasterID
Bogate doświadczenie MasterID

Bogate doświadczenie

Dzięki dużej liczbie zrealizowanych projektów poznaliśmy tajniki i pułapki systemów RFID, co przyniosło nam dużą wiedzę praktyczną.

Zawsze chętnie się nią dzielimy i wspieramy naszych klientów posiadanym doświadczeniem.

Innowacyjne rozwiązania

Tworzymy innowacyjne rozwiązania, każdorazowo uwzględniając specyficzną sytuację i potrzeby klienta. Z naszych produktów i usług najczęściej korzystają:

Innowacyjne rozwiązania MasterID

Zobacz dla kogo pracowaliśmy

Poznaj naszych klientów i dołącz do ich grona.
Klienci MasterID