Wózki widłowe RFID

Kontrola i nadzór wózków widłowych dzięki RFID

Rozwiązanie ułatwiające kontrolę i ewidencję obecności za pomocą technologii radiowej RFID.

Informacja o lokalizacji wózka widłowego w czasie rzeczywistym

kontrola poprawności załadunku wózka widłowego rfid

Możliwość kontroli poprawności załadunku

system kontroli wózków widłowych RFID

Większe bezpieczeństwo i lepsze wykorzystanie wózków widłowych

System kontroli wózków widłowych

Technologia RFID pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy operatorów wózków widłowych. Nasz system kontroli wózków widłowych jest wsparciem w monitorowaniu ich pracy. Podnosi wydajność i zwiększa bezpieczeństwo pracowników.

System nadzoru wózków widłowych RFID może być wdrożony w dwóch wariantach. W pierwszym oznaczany chipem RFID jest sam wózek widłowy. Drugi wariant zakłada oznaczenie określonych miejsc zakładu, które stają się punktem odniesieniem dla czytnika zainstalowanego na wózku.

Kontrola bezpieczeństwa i lokalizacji wózka widłowego

Oznaczenie wózków widłowych pozwala na wykrycie ich w miejscach uważanych za potencjalnie niebezpieczne – możliwe jest wówczas czytelne poinformowanie innych osób o pojawieniu się pojazdu w strefie. Tag znajdujący się na wózku może również realizować zadania kontroli dostępu. Możliwe jest wysterowanie rolet, szlabanów czy bram w taki sposób, aby do określonej lokalizacji miały dostęp wyłącznie uprawnione pojazdy.

Monitoring wózków widłowych

System daje możliwość śledzenia trasy przejazdu wózka widłowego oraz obliczania czasu pracy w poszczególnych strefach. Rozwiązanie pozwala również na skuteczne uniemożliwienie wjazdu do miejsc, gdzie wózek nie powinien się znajdować lub ograniczenia jego prędkości w takiej strefie.

Dodatkową informacją, jaką otrzymujemy dzięki systemowi RFID jest identyfikacja operatora urządzenia. Może zostać rozliczony czas pracy osoby pracującej w pojeździe oraz czas bezczynności samego wózka.

Dla kogo jest przeznaczony system nadzorowania wózków widłowych?

Rozwiązanie zwiększa kontrolę nad wózkami, wydajność pracy operatorów, a także bezpieczeństwo pracowników. Z systemu korzystają firmy, które dążą do skutecznej optymalizacji pracy wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie nadzoru wózków widłowych oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj pełne informacje

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.