Wózki widłowe RFID

Zarządzanie flotą i śledzenie wózków widłowych

Autorski system MasterID Wózki widłowe RFID umożliwiający efektywne zarządzanie flotą wózków widłowych, ich ewidencję, nadzór i śledzenie wózków w czasie rzeczywistym. Zwiększa bezpieczeństwo i kontrolę pracy operatorów.

Umów bezpłatną konsultację

Dowiedz się więcej o naszym systemie zarządzania flotą wózków widłowych. Zadaj pytanie lub poproś o prezentację rozwiązania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Modułowy system zarządzania wózkami widłowymi oparty na RFID

System kontroli wózków widłowych online

Wygodna obsługa systemu przez przeglądarkę dzięki aplikacji webowej

Śledzenie lokalizacji wózka widłowego w czasie rzeczywistym

kontrola poprawności załadunku wózka widłowego rfid

Monitorowanie pustych przebiegów i kontrola załadunku wózka

system kontroli wózków widłowych RFID

Automatyczne wykrywanie operatora wózka i autoryzacja uruchomienia

Zbuduj swój system zarządzania wózkami widłowymi

Śledzenie wózków widłowych i monitorowanie ich pracy może być naprawdę łatwe, dzięki odpowiedniej funkcjonalności i wygodnej obsłudze systemu przez przeglądarkę.

Wybierz moduły dla siebie

System MasterID Pass RFID jest w pełni skalowalny, a ponadto łatwo integrowalny z innymi rozwiązaniami.

Albo dowiedz się więcej

Rdzeń systemu

Zarządzanie flotą i pracą operatorów

Podstawową i najważniejszą funkcjonalnością systemu jest całościowe zarządzanie flotą, dostępnością wózków, uprawnieniami operatorów i kontrola bezpieczeństwa.

Funkcjonalność

Dzięki systemowi będziesz mógł ograniczyć uprawnienia operatorom, kontrolować ich pracę oraz blokować możliwość uruchomienia wózka. Zarządzanie flotą wózków będzie znacznie bardziej efektywne.

Korzyści
Najważniejsze elementy systemu
Moduł

Ograniczanie prędkości

Moduł systemu umożliwiający wyznaczenie na terenie zakładu stref ograniczonej prędkości wózków widłowych oraz automatyczne redukowanie prędkości wózka.

Funkcjonalność

Moduł ograniczania prędkości pozwala wymusić maksymalną prędkość poruszania się wózka, który wjechał do danej strefy w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników i towarów.

Korzyści
Najważniejsze elementy modułu

Wybierz moduły dla siebie

System MasterID Wózki widłowe RFID to skalowalne rozwiązanie, które dopasujesz do potrzeb własnej firmy.

Albo dowiedz się więcej dzwoniąc na:

Kontrola bezpieczeństwa i lokalizacji wózka widłowego

Oznaczenie wózków widłowych pozwala na wykrycie ich w miejscach uważanych za potencjalnie niebezpieczne – możliwe jest wówczas czytelne poinformowanie innych osób o pojawieniu się pojazdu w strefie. Tag znajdujący się na wózku może również realizować zadania kontroli dostępu. Możliwe jest wysterowanie rolet, szlabanów czy bram w taki sposób, aby do określonej lokalizacji miały dostęp wyłącznie uprawnione pojazdy.

Monitoring wózków widłowych

System daje możliwość śledzenia trasy przejazdu wózka widłowego oraz obliczania czasu pracy w poszczególnych strefach. Rozwiązanie pozwala również na skuteczne uniemożliwienie wjazdu do miejsc, gdzie wózek nie powinien się znajdować lub ograniczenia jego prędkości w takiej strefie.

Dodatkową informacją, jaką otrzymujemy dzięki systemowi RFID jest identyfikacja operatora urządzenia. Może zostać rozliczony czas pracy osoby pracującej w pojeździe oraz czas bezczynności samego wózka.

Dla kogo jest przeznaczony system nadzorowania wózków widłowych?

Rozwiązanie zwiększa kontrolę nad wózkami, wydajność pracy operatorów, a także bezpieczeństwo pracowników. Z systemu korzystają firmy, które dążą do skutecznej optymalizacji pracy wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie nadzoru wózków widłowych oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj więcej informacji

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.