Ewidencja obecności RFID

Ewidencja obecności pracowników w strefach

Rozwiązanie ułatwiające kontrolę i ewidencję obecności za pomocą technologii radiowej RFID.

Automatyczna ewidencja obecności

Automatyczna ewidencja obecności pracowników

Monitoring obecności w strefach

Monitoring obecności osób w wyznaczonych strefach

Ewidencja obecności RFID wielu pracowników

Obsługa ewidencji dużej ilości pracowników w różnych strefach

Monitoruj obecność pracowników w strefach

Stosując innowacyjne rozwiązania wykorzystujące technologię RFID UHF, możemy prowadzić ewidencję obecności pracowników w Twojej firmie w wyszczególnionych strefach. Sam proces jest bezobsługowy i precyzyjny. Dodatkowo możliwość odczytu znaczników RFID z odległości nawet kilku metrów, pozwala na realizację ewidencji w sposób bezkontaktowy. Rejestracja zdarzeń nie wymaga użycia stacjonarnego urządzenia, na którym konieczne jest wybranie opcji z klawiatury, czy przyłożenia zbliżeniowego znacznika/karty identyfikacyjnej.

Gdzie zastosujesz system ewidencjonowania obecności pracowników?

Zastosowanie takiego rozwiązania sprawdza się zarówno w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie restrykcyjnych zasad sanitarnych, jak również w miejscach w których ewidencja prowadzona jest dla dużej liczby pracowników. Brak konieczności bezpośredniego kontaktu z urządzeniem rejestrującym znacząco przekłada się na podniesienie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat naszego rozwiązania do ewidencji obecności pracowników, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Budowa i możliwości systemu

Poznaj elementy bezdotykowego systemu ewidencji zdarzeń i możliwości, które oferuje.

Punkty odczytu

Czytnik lub bramka kontrolna działająca w technologii dalekiego zasięgu RFID UHF.

Sterownik RFID UHF

Odpowiedzialny za prawidłową interpretację odczytów i ewidencję zdarzeń.

Znaczniki RFID

Najczęściej w formie identyfikatorów, kart lub tagów specjalnego przeznaczenia.

Oprogramowanie z bazą danych

Lub usługa pozwalająca na integrację systemu z obecnym systemem np. kadrowo-płacowym.

Sposób działania systemu

System ewidencji obecności pracowników w sposób automatyczny i bezdotykowy monitoruje strefy i przebywających w nich ludzi.

Automatyczny odczyt

Pracownicy posiadający identyfikatory pracujące w technologii RFID UHF odczytywani są w chwili pojawienia się w określonych strefach. Za ich odczyt odpowiadają odpowiednio dobrane do środowiska pracy urządzenia, takie jak np. wielokanałowe czytniki UHF połączone z antenami o określonych mocach i parametrach.

Bezdotykowa obsługa

System dla użytkownika jest całkowicie bezobsługowy. Zdarzenia rozpoczęcia i zakończenia pracy ewidencjonowane są podczas przejścia przez określoną strefę. Dodatkowo w wyznaczonych strefach mogą znajdować się panele informacyjne potwierdzające obecność danej osoby w miejscu pracy.

Współpracuje z systemem ewakuacji

Wprowadzenie systemu ewidencji osób znajdujących się na terenie zakładu pracy jest doskonałym punktem wyjściowa do wdrożenia systemu wspomagania ewakuacji. Dodatkowo w każdej chwili możliwe jest wygenerowanie raportu informującego ile osób aktualnie przebywa w pracy oraz w którym miejscu zarejestrowany był ostatni odczyt.

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie do ewidencji obecności oraz możliwościach jego wdrożenia.

Zyskaj pełne informacje

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.