MasterID Airport RFID

Identyfikacja i kontrola bagażu na lotniskach

System dla służb celnych wspierający kontrolę bagaży do oclenia i umożliwiający ich znakowanie oraz śledzenie bagaży na terenie lotniska.

Airport RFID wsparcie służby celnej lotnisko

Wsparcie dla pracowników służby celnej i służb ochrony lotniska

rfid lotnisko bagaże do oclenia kontrola

Skuteczna pomoc w przeciwdziałaniu unikania oclenia towarów

Bardzo skuteczny monitoring przemieszczania się bagażu po lotnisku

Monitoring bagaży na lotniskach dzięki RFID

System został stworzony z myślą o wsparciu pracy funkcjonariuszy Służby Celnej w portach lotniczych. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologii RFID, przez co gwarantuje wysoką skuteczność działania. Główną koncepcją jest szybka identyfikacja bagażu, który pomimo konieczności oclenia, nie przeszedł stosownej procedury.

Wsparcie służb ochrony i służby celnej

Bardzo skuteczny system monitoringu bagaży na lotniskach, wykorzystujący technologię RFID.

Systemy wspierające pracę służb celnych sprawdzają się na lotniskach całego świata, w tym także w Polsce. Najistotniejszym elementem przy wdrażaniu takiego systemu, jest jego prawidłowe zaprojektowanie oraz implementacja. Doświadczenie, jakim dysponuje zespół pracowników MasterID, gwarantuje taki dobór rozwiązania, dzięki któremu osoby korzystające z systemu nie odczują jego wdrożenia jako dodatkowy obowiązek, a jako znaczne wsparcie w codziennej pracy.

Jak działa identyfikacja bagażu podróżnych na lotniskach dzięki RFID?

System po wykryciu bagażu, który powinien być skontrolowany wyświetla jego zdjęcie oraz lokalizację strefy w jakiej aktualnie się znajduje. Dodatkowo o pojawieniu się bagażu może informować zamontowany w dobrze widocznym miejscu sygnalizator. Posiadając takie informacje Funkcjonariusz Służby Celnej może przystąpić do skutecznej interwencji.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat naszego rozwiązania do monitoringu bagaży na lotniskach, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym systemie do kontroli bagażu RFID oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj więcej informacji

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.