Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji RFID

Automatyczny wjazd

System automatycznego wjazdu RFID i kontroli ruchu

Nowoczesny system automatycznego wjazdu na parkingi, do stref i w wyznaczone obszary zabezpieczone szlabanami lub bramami automatycznymi.

automatyczny system parkingowy rfid weryfikacja

Automatyczna weryfikacja uprawnień do wjazdu na parking lub w strefę

system automatycznego wjazdu rfid

Płynny ruch bez zatrzymywania się przed szlabanem i większa przepustowość

system parkingowy rfid bezpieczeństwo użytkowników

Pełna kontrola przejazdów zwiększająca bezpieczeństwo

Kontroluj wjazdy bez pilotów, kart i odbić

System automatycznego wjazdu RFID jest alternatywą dla pilotów, czytników wymagających otwierania szyby czy mało bezpiecznych podczas jazdy samochodem systemów GSM. Błyskawiczny odczyt i identyfikacja tagów znacznie zwiększają przepustowość przejazdu oraz podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Pojazdy upoważnione do wjazdu na teren zabezpieczony szlabanami lub automatyczną bramą wystarczy oznaczyć niewielkimi tagami RFID w postaci naklejek na szybę lub znacznikami w innej formie.

Dlaczego warto wdrożyć automatyczny system parkingowy RFID?

System automatycznej kontroli przejazdu zwiększa wygodę użytkowników parkingu oraz poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Poznaj więcej szczegółów na temat naszego systemu automatycznego wjazdu RFID, o których opowie Ci sprzedawca.

Albo zadzwoń do nas

Działanie systemu automatycznego wjazdu RFID

System automatycznego wjazdu znany również jako automatyczny system parkingowy RFID działa w oparciu o znaczniki umieszczone na pojazdach oraz czytniki montowane przy szlabanach lub bramach.

Oznakowanie pojazdów

Jako znaczniki mogą zostać użyte karty UHF o standardowym rozmiarze, lub niewielkie tagi w formie naklejki przyklejanej od wewnętrznej strony szyby samochodu. Można wykorzystywać różne rodzaje tagów jednocześnie, dzięki czemu użytkownik ma wybór czy woli korzystać z karty, naklejki czy dowolnego innego znacznika.

Weryfikacja wjazdu

Wjazd na zabezpieczony parking umożliwia system automatycznie weryfikujący uprawnienia danego pojazdu. Zamontowane przy kontrolowanym przejeździe czytniki UHF odczytują dane znacznika i po przesłaniu ich do centrali kontroli dostępu, pozwalają na wjazd lub uniemożliwiają przejazd.

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby otrzymać pełne i szczegółowe informacje o naszym automatycznym systemie parkingowym RFID oraz możliwościach jego wdrożenia.

Uzyskaj więcej informacji

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, żeby przedstawić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych w celu obsługi zapytania.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobowych. Dowiedz się jak je przetwarzamy odwiedzając stronę naszej polityki prywatności.

Wolisz zadzwonić?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo.