MasterID na konferencji LG dla dostawców nowoczesnych technologii

LG konferencja MasterID
Koncern LG Electronics Polska co roku organizuje wewnętrzne wydarzenie dla dostawców nowoczesnych technologii, podczas którego poszukuje nowych rozwiązań możliwych do zastosowania w swojej działalności. Byliśmy na nim obecni jako jedyny dostawca RFID.

Na spotkanie w LG każdego roku zapraszani są przedstawiciele wybranych firm, które działając w branży nowoczesnych technologii, są w stanie wzbogacić działania i produkty koncernu. Podczas wydarzenia każdy z uczestników, w obecności zarządu spółki, prezentuje swoje rozwiązania, aby w ciągu następnych miesięcy decydenci globalnego potentata przeanalizowali możliwości nawiązania nowych partnerstw i współpracy.

Cieszymy się, że w tegorocznej edycji mogliśmy uczestniczyć jako jedyni przedstawiciele branży RFID w Polsce. Prezentując zarządowi i decydentom LG nasze rozwiązania przedstawiliśmy możliwości jakie niesie ze sobą wykorzystanie tej technologii w działalności koreańskiego producenta.

Fakt uczestnictwa w zamkniętym wydarzeniu koncernu LG jest kolejnym potwierdzeniem innowacyjnego charakteru oferowanych przez nas rozwiązań. Jest to również dowód na ich wysoką jakość oraz praktyczny wymiar, dzięki którym realizowane przez nas wdrożenia przekładają się na realną poprawę procesów i wyników klientów.